Klíčový systém na míru

 1. KUDERA
 2. Služby
 3. Klíčový systém na míru

Výroba systémů generálního klíče (SGHK) pro firmy i domácnosti se zabýváme již více jak 10. A soustředíme se na to aby systém byl kvalitní a zároveň dle požadavků klienta. Klíčový systém tak nejen šetří peníze a čas, ale zároveň přináší vysokou úroveň pohodlí a profesionality.

Systém generálního klíče

Systémy generálního klíče jsou vždy navrhovány přesně dle požadavku zákazníka. Do systému je možné zařadit nejen cylindrické vložky, ale také visací zámky, nábytkové zámky, klíčové spínače, atd. Systém je možné aplikovat na různé sklady, oplocenky, mobilní kontejnery a podobně, kde není přívod el. energie, případně není možné instalovat kabeláž. Není potřeba provádět stavební úpravy, nebo úpravy dveřního křídla. Je třeba také zdůraznit, že klíčové systémy jsou mnohonásobně levnější než elektronické přístupové systémy.

Systém je vhodný zejména pro hotely, firmy, penziony, bytová družstva, školy, ale využití nalezne i v činžovních domech, kde umožní nájemníkům použít jeden klíč pro vchod do domu, sklepní prostory a další společné prostory

princip generalniho klice
MUL-T-Lock

Proč používáme systém MUL-T-LOCK

MUL-T-LOCK je připraven rychle reagovat na nové výzvy a poskytuje tak pocit jistoty a bezpečí svým zákazníkům. O tom svědčí široká škála bezpečnostních zámků a vložek, kvalita a rychlost celosvětově poskytovaných služeb

 • MUL-T-LOCK je součástí skupiny ASSA ABLOY, předního světového dodavatele zabezpečovací techniky
 • Patří mezi deset nejvýznamnějších světových společností v oblasti mechanického zabezpečení
 • Více než tři desetiletí inovací v oboru nejvyššího zabezpečení
 • Přes 500 celosvětově registrovaných patentů
 • 20 000 servisních center v téměř stovce zemí na pěti kontinentech
 • Celosvětoví favorité v technologii zamykání

Přehledná tabulka vložek a klíčů

Zákazník má k dispozici program pro zadávání klíčových systémů v elektronické podobě (program MASTERpiece – možnost stažení DEMO verze) nebo zadávací formulář. Na systémy poskytujeme záruční servis 24 měsíců a neomezený pozáruční servis.

KUDERA klicove systemy - prehledova tabulka
Kudera klíčové systémy - novinky

Naši zákazníci

Kdo je náš typický zákazník:

 • Firmy a společnosti, které mají větší počet kanceláří – např. ABB, T-Mobile CZ, Delikomat.
 • Statní či veřejné podniky jako např. Armáda ČR, Dopravní podnik města Brna nebo Veterinární a farmaceutická Univerzita.
 • Bytové domy a SVJ.
 • Veřejnost, když si například majitel chce dobře zabezpečit svoji domácnost.