V rámci našich služeb vám nabízíme návrh a realizaci klíčového systému, servis a nebo revizi. Vše si můžete detailněji přečíst na jednotlivých stránkách služeb. V rámci našich služeb využíváme všechny typy zámkových vložek od společnosti MUL-T-LOCK.

Klíčový systém na míru

Výroba systémů generálního klíče (SGHK) pro firmy i domácnosti se zabýváme již více jak 10. A soustředíme se na to aby systém byl kvalitní a zároveň dle požadavků klienta. Klíčový systém tak nejen šetří peníze a čas, ale zároveň přináší vysokou úroveň pohodlí a profesionality.

Systémy generálního klíče jsou vždy navrhovány přesně dle požadavku zákazníka.

princip generalniho klice
Kudera - klicove systemy - servis

Servis

Kromě samotného návrhu a realizace klíčových systémů se naše společnost také zabývá servisními pracemi (servis). Vzhledem k tomu, že se v tomto oboru pohybujeme více jak 10 let, tak již máme zkušenosti a provádíme naši práci s důrazem na kvalitu.

Provádíme servis a opravy zámkových vložek výrobců MUL-T-LOCK a FAB.

Autorizovaný distributor a značkový servis

Jsme autorizovaný distributor a značkový servis MUL-T-LOCK. Naše evidenční číslo udělené licence je 1292798887. Projekt, výroba, montáž, servis, maloobchod, velkoobchod.

V rámci našich služeb využíváme všechny typy zámkových vložek od společnosti MUL-T-LOCK tzn. Garrison, 7×7, Integrator, ClassicPro, Interactive+, MT5+. Provádíme servis veškerých produktů od tohoto výrobce. Zajišťujeme dodání, montáž a servis systémů generálního a hlavního klíče MUL-T-LOCK.

Naši zákazníci

Kdo je náš typický zákazník:

  • Firmy a společnosti, které mají větší počet kanceláří – např. Delikomat, Ford Carent, Televize Nova nebo Tyco electronics Czech.
  • Statní či veřejné podniky jako např. Masarykův onkologický ústav, Veterinární a farmaceutická Univerzita nebo Policie ČR.
  • Bytové domy a SVJ.
  • Veřejnost, když si například majitel chce dobře zabezpečit svoji domácnost.